EN
Resim: udh-logo Resim: ataturk-img
Haberler Resim
-DEMİRYOLLARINDA LOJİSTİK EĞİTİM.

-DEMİRYOLLARINDA LOJİSTİK EĞİTİM.

LOJİSTİK EĞİTİMİ İSTANBUL'DA FENERBAHÇE EĞİTİM VE DİNLENME TESİSİ'NDE GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

Demiryolu Lojistik Eğitimi 31 Mart 2008 günü saat 10.00' da TCDD Fenerbahçe Eğitim ve Dinlenme Tesisinde (İstanbul) başladı.

2008 yılında 1 hafta süreli ve 9 dönem olarak düzenlenecek eğitime 445 lojistik personeli katılacak.

"Demiryolu Lojistik Eğitimi", Kuruluşumuzun başlatmış olduğu değişim ve modern yönetim anlayışı içinde, taşımacılık sektöründe TCDD'nin çağın gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip personelle yer alabilmesi, taşıma pazarındaki son gelişmeler hakkında bilgilendirilmeleri ve TCDD'nin dinamik ve modern bir yapıya kavuşturulması açısından önem taşıyor.

Eğitimde, lojistik konularında uzman, Galatasaray Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Şakir ERSOY, İTÜ İşletme Fakültesi Öğretim üyesi Prof. Dr. Mehmet TANYAŞ, İTÜ Denizcilik Fakültesi Öğretim üyesi Prof. Dr. Necmettin AKTEN, İTÜ İnşaat Fakültesi Ulaştırma Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Güngör EVREN, CUU (Vagonların tek tip kullanım bürosu) Özel Büro Temsilcisi Jan MİSKOÇ ve CIT (Uluslararası Demiryolu Taşımalar Komitesi) Genel Sekreter Yardımcısı Henri TROLLİET, Dış Ticaret Müsteşarlığı Yetkilileri, TCDD Yöneticileri, DTD Derneği Yöneticileri ile Kale Nakliyat, Çimsa, Servis Ekspres, Rayser, Sel Lojistik, Konsped, Tüpraş, Reysaş, Transtur, Lider Konteynır, Ar-Gü, Aslan Denizcilik, Rino Trans, Batı Vagon, UPM, Türklim, Latek, Borusan, Eksper, Omsan, Europa İnt. firma yöneticileri eğitmen olarak görev alacaklar.