EN
Resim: udh-logo Resim: ataturk-img
Haberler Resim
ANKARA YHT GARI CIP SALONU HİZMETE AÇILDI

Ankara YHT Garı CIP Salonu TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun, TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürü Erol Arıkan ve VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih’in katılımıyla 08 Ağustos 2019 Perşembe günü, törenle hizmete açıldı.

TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun törende yaptığı konuşmada,  2016'da hizmete açılan Ankara YHT Garı'nda,  VIP salonunun yanında business yolculara hitap edecek CIP salonunun, konforlu bir seyahat imkânı sağlayacağını kaydetti.

Genel Müdür Uygun, “Devlet Demiryolları olarak her gün bir yeniliğe imza atmaya ve yolcularımıza daha konforlu bir seyahat imkânı sağlamaya çaba gösteriyoruz. Bu amaçla da bu CIP Salonumuz sayın yolcularımızın hizmete sunmuş oluyoruz. Hayırlı uğurlu olsun. Bundan sonra daha iyi hizmetler vermek için çaba göstereceğiz. Şimdiden yolcularımız ve burada bulunan hazirunun Kurban Bayramını tebrik ediyorum.” dedi.

TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürü Erol Arıkan ise konuşmasında, VakıfBank ve TCDD Taşımacılık A.Ş. iş birliğiyle hayata geçirilen salonla, YHT ile yolculuk yapan yolculara daha iyi hizmet verebilmenin amaçlandığını söyledi.

VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih de banka olarak TCDD ile başlayan iş birliğinin TCDD Taşımacılık A.Ş. ile devam ettiğini belirterek, bu iş birliğini taçlandırmak üzere VakıfBank CIP Salonu’nu hizmete açtıklarını söyledi.