EN
Resim: udh-logo Resim: ataturk-img
Haberler Resim
GENEL MÜDÜRÜMÜZ'DEN YOL ÇALIŞMALARINA SÜPRİZ ZİYARET

GENEL MÜDÜRÜMÜZ'DEN YOL ÇALIŞIMALARINA SÜRPRİZ ZİYARET

Genel Müdürümüz Süleyman Karaman, Eskişehir, Kütahya ve Afyon bölgelerine sürpriz bir ziyaret yaparak, yol bakım ve onarım çalışmalarına nezaret etti.

Karaman, kış mevsiminin bazı bölgelerde ağır geçmesi nedeniyle bu sene erken başlayan yol çalışmalarına katıldı.

Raylardaki conta değişimi, takoz değiştirme ve tirfon sıkma çalışmalarına aktif olarak katılması yol çalışma ekiplerinde memnuniyetle karşılandı.

Ekip çalışanları " Biz yıllardır bu yollarda çalışma yaparız ama ilk defa bir genel müdürü aramızda görüyoruz. Ziyaret etmekle kalmayıp, yol araçlarını kullanarak bizzat çalışmalara katılması, bizlerden biri gibi davranması bize büyük moral oldu " dediler.

Yol bakım çalışmalarına katılan işçi ve memurlar Genel Müdürümüzün bu ziyareti karşısında duydukları memnuniyeti ifade ederek " Biz ilk defa

Genel Müdürümüz, TCDD'nin en son teknolojik donanıma sahip olduğunu belirterek, tüm çalışanların yeni araç ve gereçlerden kullanmaları için amirleri üzerinde baskı yapmalarını istedi.

Afyon ve Kütahya'da, Kardemir Demir Çelik Fabrikası'ndan sevkiyatı başlayan ray yüklü trenleri de izleyen Süleyman Karaman, bahar mevsimini beklemeden ray yenileme çalışmalarının başlayacağını ifade etti.

Genel Müdürümüz, değişik zamanlarda farklı bölgelere sürpriz ziyaretlerinin devam edeceğini söyledi.