EN
Resim: udh-logo Resim: ataturk-img
Haberler Resim
LOGİTRANS TRANSPORT LOJİSTİK FUARI İSTANBUL'DA DÜZENLENDİ

Bu yıl 4. düzenlenen Logitrans Transport Lojistik Fuarı, 4 Kasım 2010 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi'nde açıldı. 13 ülkeden 102 firmanın 231 markayla katıldığı fuara, Kuruluşumuz TCDD'de katıldı.

Türkiye'nin vize uygulamadığı Rusya, Azerbaycan, İran, Irak, Suriye, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Mısır gibi ülkelerin yanı sıra Türkiye'nin dış ticaretinde birinci sırada yer alan Almanya'nın ardından ro-ro hatlarının bulunduğu İtalya, Fransa, Yunanistan, Bulgaristan ve Romanya'dan da ziyaretçiler katıldı.

Fuar çerçevesinde, Türkiye'nin sektörde önemli isimlerinin tedarik zinciri ve lojistik üzerine konferanslar verdikleri 4. Uluslararası Tedarik zirvesi de gerçekleştirildi.

6 Kasım'da sona eren Fuarda, sektörün endüstriyel ayağından, depolama ve raf sistemleri, forklift, istif makineleri, depo ekipmanları, yazılım-otomasyon çözümleri, araç takip-filo yönetim sistemleri, sinyalizasyon teknolojileri, çekiciler, ticari araçlar yedek parçaları ve aksesuarları da sergilendi.

Fuarda, Ülkemizde hızla gelişen lojistik sektörünün başarılı kurum ve kişilerine  “Logitrans 2010 Lojistik Ödülleri” verildi.