EN
Resim: udh-logo Resim: ataturk-img
Haberler Resim
LOGİTRANS TRANSPORT LOJİSTİK FUARI AÇILDI.

LOGİTRANS TRANSPORT LOJİSTİK FUARI AÇILDI.

Bu yıl 4. düzenlenen Logitrans Transport Lojistik Fuarı İstanbul Fuar Merkezi'nde açıldı. 13 ülkeden 102 firmanın 231 markayla katıldığı fuarda  TCCD de  yer alıyor.  

Türkiye'nin vize uygulamadığı Rusya, Azerbaycan, İran, Irak, Suriye, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Mısır gibi ülkelerin yanı sıra Türkiye'nin dış ticaretinde birinci sırada yer alan Almanya'nın ardından ro-ro hatlarının bulunduğu İtalya, Fransa, Yunanistan, Bulgaristan ve Romanya'dan da ziyaretçilerin geldiği fuarı 6 bini aşkın kişinin gezmesi bekleniyor.

Fuar çerçevesinde, Türkiye'nin sektörde önemli isimlerinin tedarik zinciri ve lojistik üzerine konferanslar verecekleri 4. Uluslararası Tedarik zirvesi de gerçekleştirilecek.

Fuarda, sektörün endüstriyel ayağından, depolama ve raf sistemleri, forklift, istif makineleri, depo ekipmanları, yazılım-otomasyon çözümleri, araç takip-filo yönetim sistemleri, sinyalizasyon teknolojileri, çekiciler, ticari araçlar yedek parçaları ve aksesuarları da sergilenecek. Fuar, 6 Kasım'da sona erecek.