EN
Resim: udh-logo Resim: ataturk-img
Haberler Resim
RAYTUR'DAN DOĞU KARADENİZ VE BALKAN TURU

-RAYTUR'DAN “DOĞU KARADENİZ TURU”

-YOĞUN TALEP ÜZERİNE, ÖZEL YATAKLI TRENLE İKİNCİ BALKAN TURU…

 

TCDD Vakfı Kuruluşu olan Raytur seyahat acentası, 24 Haziran-1 Temmuz 2011 tarihleri arasında özel yataklı tren ile  “Doğu Karadeniz Turu” düzenliyor.

Haydarpaşa Garından 24 Haziran 2011 Cuma sabahı hareket edilmesiyle başlayacak turda, Sivas, Erzurum ve Kars'ta yapılacak şehir turlarının yanı sıra pek çok tarihi ve turistik mekan da ziyaret edilecek. Ani, Çamlıhemşin, Ayder Yaylası, Çaykara ve Uzungöl görülebilecek. Tur sırasında ayrıca, Ayasofya Müzesi, Atatürk Köşkü, Sümela Manastırı, Maçka ve Karaca Mağarası gezilecek. Tur, 1 Temmuz 2011 Cuma günü Haydarpaşa Garında sona erecek.

İki kişilik odada kişi başı 1845.00 TL
Tur ücretine, özel tren bedeli, 4 ve 5 yıldızlı otelde 4 gece konaklama, sabah kahvaltısı, öğle yemeği, trende canlı müzik eşliğinde akşam yemekleri ile müzelere giriş ve rehberlik hizmetleri dahil bulunuyor.

 

YOĞUN TALEP ÜZERİNE TEKRAR BALKAN TURU

 

17 Eylül – 01 Ekim 2011 tarihleri arasında özel yataklı tren ile 7 Balkan ülkesini aynı anda görebilme imkanı sunuluyor.

Yunanistan- Makedonya – Kosova – Sırbistan – Bosna Hersek – Hırvatistan ve Karadağ'da

15 gün sürecek tur ücreti  kişi başı 2599 € .

 

Tur ücretine, özel tren bedel, 4 ve 5 yıldızlı otellerde konaklama, tur boyunca alınacak tüm yemekler ( sabah kahvaltısı, öğle yemekleri ve trende canlı müzik eşliğinde akşam yemekleri), seyahat sigortası, tüm çevre gezileri dahildir.

 

Rezervasyonlar 0216 418 33 77 ve 0312 417 00 21 numaralı telefonlardan yaptırılabiliyor. İnternet adresi www.raytur.com.tr