EN
Resim: udh-logo Resim: ataturk-img
Haberler Resim
TÜRKİYE DE BİR İLK: TRENLE BALKAN ÜLKELERİ TURU

  - Türkiye'de Bir İlk, Trenle Balkan Ülkeleri Turu…

 - Trenle; Klasik hale gelen GAP Turu …  Doğu Karadeniz Turu…

- Ankara'dan Uçuşla İspanya, Orta Avrupa, İtalya, Rusya Turları…

- Ray-Tur,  Turlar İçin Ön Rezervasyona Başladı…

 

TCDD Vakfı'nın kuruluşu olan Ray-Tur, Türkiye'de ilk kez özel trenle 5 Balkan ülkesine gezi düzenliyor. Yunanistan, Makedonya, Sırbistan, Bosna-Hersek, Hırvatistan'ı kapsayacak tur, 8 Nisan-22 Nisan 20011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Klasikleşen GAP Turu ise,  29 Nisan-7 Mayıs 2011 tarihleri arasında yapılacak. GAP Turu ile; Atatürk Barajı'ndan, Nemrut Dağı'na, Hasankeyf'ten, Midyat'a, Balıklı Göl'den, Hatay Titus Tünellerine kadar, müzeleri, camileri, kiliseleri, türbeleri, manastırları ve medreseleri içinde barındıran kültür mozağini tanıma fırsatı sunuluyor.

Doğu Karedeniz turu ise, altı yıl aradan sonra 24 Haziran-1 Temmuz 2011 tarihleri arasında olacak.

Ray-Tur'la seyahat birçok fırsatlar da sunuyor.  Yataklı, yemekli vagonlara sahip özel trenle rahat, konforlu, keyifli ve eğlenceli bir yolculuk yapılırken, deneyimli rehberlerle kentlerin tarihi, kültürel zenginlikleri de görülüyor.

Bu turlara katılım sınırlı sayıda olduğu için ön rezervasyonlara başlandı.

Diğer taraftan, Ankara'dan direkt aktarmasız özel uçuşla İspanya, Orta Avrupa, İtalya, Rusya turları da  cazip fiyatlarla satışa sunuldu.  20-24 Nisan 2011 tarihleri arasında ise Endülüs Turu ( Malaga-Sevilla-Cordoba-Granada-Ronda-Marbella) gerçekleştirilecek.

 

İletişim Tel:       0312 417 00 21

                               0216 418 33 77

    Ayrıntılı bilgi için:  www.raytur.com.tr