EN
Resim: udh-logo Resim: ataturk-img
Haberler Resim
TCDD GENEL MÜDÜRÜ, İZMİR’DE BİR DİZİ ZİYARETTE BULUNDU

TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun 26.06.2020 tarihinde İzmir Limanı’nı ziyaret ederek, düzenlenen toplantıda Liman çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Daha sonra TCDD 3. Bölge Müdürlüğü ve Taşımacılık AŞ. İzmir Bölge Müdürlüğünü ziyaret eden Uygun Bölge çalışmaları hakkında bilgi alarak, personelleri ofislerinde ziyaret etti.

Genel Müdür Uygun'un İZBAN Ziyareti

Genel Müdür Uygun, daha sonra TCDD ve İzmir Büyükşehir ortaklığında kurulan İzmir Banliyö Sistemi (İZBAN) AŞ. ziyaretinde bulundu. İZBAN Genel Müdürü Seçkin Mutlu tarafından kurum çalışmalar hakkında bilgilendirilen Uygun,  trenlerin periyodik bakım ve onarımının yapıldığı atölyede incelemede bulundu. Uygun incelemenin ardından İZBAN Tren Simülatör odasına geçerek,  burada test sürüşünde bulundu.

Biçerova İstasyon, Çakmaklı Bölgesi Ve Nemport Limanları'na Ziyaret

Genel Müdür Biçerova İstasyon, Çakmaklı Bölgesi Nemrut Körfezi ve Nemport Limanlarını ziyaret ederek,  burada hat ve liman çalışması, yükleme ve boşaltma alanları ve limanların faaliyetleri hakkında bilgi alarak yerinde incelemelerde bulundu.

Gökköy Lojistik Müdürlüğüne Ziyaret

Uygun, Balıkesir’de bulunan Gökköy Lojistik Müdürlüğü’nde Telekomand Merkezine yaptığı ziyaretin ardından, ‘’Bandırma-Balıkesir-Manisa (Hariç) Hat Kesimine Sinyalizasyon ve Telekomünikasyon Sistemlerinin Kurulması Projesi’’ hakkında ilgili firma tarafından brifing aldı ve konu hakkında çözüm önerileri görüşüldü.

Genel Müdür daha sonra Balıkesir Gar’ı ziyaret ederek, çalışanlar ile görüştü.