EN
Resim: udh-logo Resim: ataturk-img
Haberler Resim
TCDD’NİN YENİ GENEL MÜDÜRÜ İSA APAYDIN GÖREVE BAŞLADI

Düzenlenen devir teslim töreninde kısa bir konuşma yapan Ömer Yıldız; “Demiryolcularla çalışmak benim için gerçekten bir şerefti ve mutluluktu. Hepinizi tanıdığım için çok memnunum. Belki hepinize tek tek dokunamadım ama kalbim sizlerle beraber attı bundan sonra da sizlerle beraber atacak.” dedi.
 

Yıldız; her sonun yeni bir başlangıç olduğunu dile getirdi ve bu görev değişiminin bir bayrak değişimi olduğunu ifade etti.
 

TCDD’nin 160 yıllık köklü bir kuruluş olduğunun altını çizen Yıldız, kurumun geçmişte olduğu gibi gelecekte de birçok şeyi başarmasının beklendiğini vurguladı, bu hedeflere tek kişinin çabalarıyla değil ekip olarak çalışılarak ulaşılabileceğine değindi ve “Bu gemi yüzerse hepimiz yüzüyoruz”, “hepimizin işini iyi yapması ve bu kurumun işini yapması çok çok önemli ve başaracağınıza inanıyorum.” diye ekledi.
 

Yıldız; TCDD Genel Müdür Apaydın’ı tebrik ederek kendisine kolaylıklar ve başarılar dileyerek demiryolcularla vedalaştı.

Törende konuşma yapan TCDD Genel Müdür Vekili İsa Apaydın kuruma verdiği hizmetlerden ötürü Yıldız’a teşekkürlerini sundu ve TCDD’deki kariyerine verdiği kısa aradan sonra tekrar kuruma dönmekten dolayı duyduğu mutluluğu ifade etti.


Ülkemizin son yıllarda gerçekleştirdiği büyük demiryolu yatırımlarına ve gelecekteki hedeflerimize değinen Apaydın; “Ulvi bir vazife olarak gördüğümüz demiryollarındaki bu başarıya omuz veren, dağ başındaki istasyon personelimizden başlamak üzere, Bölge Müdürlükleri ve Genel Müdürlüğümüzde görev yapan her kademedeki personelimize kadar hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.


Apaydın; “Sizlerin desteğiyle ve el birliğiyle daha yapacak çok işimiz var. Geçmişte olduğu gibi bugünden itibaren yapacağımız çalışmalarda sizlerden destek ve çalışma gayreti bekliyorum. ”diye ekledi.


Demiryolcular, Ömer Yıldız’ı alkışlarla uğurladı.